Promocje

Zaffiro

ZAFFIRO

Proces starzenia pozostawia na naszym ciele wyraźne ślady, które z wiekiem stają się coraz wyraźniejsze i głębsze. Drastycznie spada ilość kolagenu, pojawiają się zmarszczki i bruzdy, skóra zaczyna wiotczeć oraz ulega działaniom sił grawitacyjnych. Proces ten można jednak powstrzymać, a istniejące już zmarszczki i niedoskonałości zlikwidować za pomocą zabiegu wykonywanego przy pomocy Zaffiro.

Zaffiro służy do niechirurgicznego thermoliftingu skóry TWARZY i CIAŁA. Urządzenie emituje promieniowanie podczerwone IR o specjalnie dobranej długości fali, które powoduje podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych. Skutkuje to ich gwałtownym skurczeniem się do pierwotnej długości. W efekcie skóra zostaje zagęszczona i napięta, zwiększa się jej elastyczność, zmarszczki zostają wygładzone. Dodatkowo Zaffiro stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych dzięki czemu zwiększa się gęstości skóry, której towarzyszy efekt liftingujący.

Zaffiro doskonale obkurcza również skórę na brzuchu u kobiet po porodzie. Napina skórę na wewnętrznej stronie ramion, ud oraz modeluje obszar nad kolanami. Wyraźnie poprawia skórę dekoltu i wpływa pozytywnie na wygląd opadających z wiekiem piersi.

Zabiegu Zaffiro nie wykonuje się w czasie ciąży i okresu karmienia piersią.

Zaffiro niweluje obwisłości na twarzy i szyi, poprawia owal twarzy, podnosi opadające policzki. Likwiduje bruzdy wargowo-nosowe, wygładza niedoskonałości.

Urządzenie Zaffiro zdobyło prestiżową nagrodę Perfect Line 2009 Spa Business zostając Urządzeniem kosmetycznym roku przeznaczonym do zabiegów na twarz i ciało.

Ważna informacja

Informujemy, iż w związku z likwidacją Instytutu Bielenda-Gdynia zabiegi od dnia 01.02.2014 nie będą wykonywane. Osoby, które wykupiły zabiegi lub pakiety prosimy o kontakt mailowy na adres barbarah1950@wp.pl w celu zwrotu pieniędzy za zapłacone a nie zrealizowane zabiegi. (proszę w mailu podać imię, nazwisko, adres, nr rachunku bankowego, rodzaj zabiegu, ilość niezrealizowanych zabiegów oraz kwotę)

Osoby, które wykupiły pakiety zabiegów na GROUPON-ie i posiadają kupon (nie przekazały go do Instytutu) proszone są o kontakt z biurem obsługi klienta GROUPON ponieważ zwrot otrzymają bezpośrednio z GROUPON-u.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy